!

FuelWell — ідеальне рішення для вашого автотранспорту

Коли мова заходить про економію палива, автомобілісти зазвичай піднімають очі догори і роблять стурбований вираз обличчя, бо вартість пального складає дуже велику частину від загальної вартості експлуатації автотранспортного засобу. А ще всі жаліються на погану якість палива, що вбиває двигуни, спустошує кишені, і насичує атмосферу шкідливими викидами. Більшість з цих проблем може успішно вирішити один єдиний прилад – FuelWell, який віднедавна доступний кожному власнику автотранспортних засобів.

FuelWell — ідеальне рішення для вашого автотранспорту

Судіть самі, це важко збагнути, але доведений численними випробуваннями факт свідчить, що FuelWell забезпечує гарантовану економію палива до 30% (!) на двигунах внутрішнього згоряння. При цьому технічні властивості бензину або дизелю проявляються значно ефективніше, що суттєво підсилює ККД двигуна. Більше того, FuelWell в залежності від типу і стану двигуна,на 30-60% зменшує кількість шкідливих викидів в атмосферу! Детальніше:

Давайте подивимось, за рахунок чого досягаються такі вражаючі показники. Отже, від звичайних приладів для економії палива, які вже є на ринку, FuelWell відрізняється особливою запатентованою технологією, яка була розроблена та реалізована в Україні. Сутність цієї технології, яку, до речі, вже схвально оцінили закордоном, полягає в спеціальній підготовці палива у камерах приладу. Перед тим, як потрапити в двигун, бензин або дизель контактують з високопористою поверхнею гранульованого складу, який містить активні сполуки ряду металів. Далі паливо контактує ще з одним складом, який містить як метали, так і високоорганічні сполуки. Такий процес спричиняє розрив вуглецевих сполук і перебудовує вуглецевий кістяк молекул палива на рівні наночастинок. Це дозволяє паливу згорати більш ефективно, що в кінцевому результаті дає такі вражаючі і корисні показники, а також збільшує термін експлуатації двигуна.

FuelWell
FuelWell

Простий в установці і експлуатації FuelWell, безумовно, має зацікавити як власників індивідуального автотранспорту, так і керівників великих автотранспортних, сільськогосподарських, логістичних  підприємств, які шукають безпечні і ефективні шляхи оптимізації для свого бізнесу.

Окупність FuelWell в залежності від типу двигуна та інтенсивності експлуатації складає від 4-х місяців, і не важко порахувати, якою буде економія для автотранспортного підприємства з кількома десятками, або навіть сотнями машин. Крім того, для тих компаній, які мають інтереси за кордоном, дооснащення своїх машин приладами FuelWell буде означати не тільки суттєву економію, але й відповідність найвищим міжнародним екостандартам, без яких в тій же Європі експлуатувати автотранспорт не дозволять.

Більш детальну інформацію по FuelWell можна отримати на сайті торгового дому GlobalExim https://fuel-well.com/, який є ексклюзивним виробником та реалізатором приладу.

Autoua.net — Автоновости Украины

Нет комментариев

    Оставить отзыв